Zimné bundy Calvin Klein

Kto by v dnešnej dobe nepoznal značku Calvin Klein ? nes patrí k najprestížnejším a najdrahším značkám na trhu.  Značka bola pomenovaná a vytvorená Calvinom Kleinom v New Yorku. Je známi ako „majster v kombinovaní farieb“ a provokatívnymi návrhmi.

Kedysi sa firma špecializovala na džinové odevy, v roku 1979 vyvolala škandál, keď sa herečka  Brooke Shields ukázala na plagátoch len v džinoch od Calvina Kleina. Dnes už je značka rozšírená nie len po celom svete, ale rozšírila si i svoj repertoár.

Dnes Calvin Klein vyrába spodnú bielizeň, plavky, obleky, doplnky, tričká, bundy a mnoho ďalších vecí. Pokiaľ si i vy chcete kúpiť bundu od Calvina Kleina ste na správne adrese. Bundy od značky Calvin Klein sú moderné, nadčasové a stretnúť sa môžete i s lesklým, či netradičným dizajnom. Bunda by vám mala bez problémov vydržať aj 20 rokov, pokiaľ sa o ňu budete pečlivo starať a každý rok dávať minimálne raz do čistiarne.

Kde si môžem kúpiť bundy Calvin Klein? Vo väčších mestách môžete nájsť samostatné kamenné predajne, ale ľudia zvyčajne idú priamo do nákupného centra konkrétne do PeekCloppenburg. Tu nájdete hlavne elegantné veci, ktoré si môžete vziať do spoločnosti, ale i do práce.

Calvin Klein nepatrí práve k najlacnejším značkám, využiť však môžete každoročné zľavy alebo nájsť výhodný internetový obchod.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Elegantné bundy a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.