Mesačný archív: Január 2012

Zimné bundy NIKE

Značku Nike poznáme hlavne ako predajňu športových vecí. Predávajú hlavne tenisky, doplnky a samozrejme oblečenie. Nájdete tam oblečenie pre dámy, pánov, ale i pre deti. Dnes už nenavštevujú pobočku len športovci, ale i ľudia, ktorí chcú byť „in“. Áno je to tak, dnes už je Nike naozaj moderná predajňa, ktorá poskytuje zároveň elegantné, ale i športové veci.

K tým elegantným patria hlavne bundy a topánočky. Práve tu nájdete kvalitu, moderný strih a výhodnú cenu. Bundy majú rôznu dĺžku, farbu a strih. Najelegantnejšie sú práve bundy, ktoré sú bielej alebo čiernej farby. Športovejšie bundy, sú viac sfarbené a je pri nich použitá hlavne rúžová, modrá a žltá farba.

Bundy sú na zapínanie alebo na gombíky, nájsť môžete bundu, ktorá má obidve funkcie zároveň.  Na bundách značky Nike nájdete zvyčajne kapucňu, pri niektorých športovejších typoch, ktoré sú určené na lyžovanie a snowboard sa dá kapucňa schovať do vnútra bundy. Navyše bundy od Nike majú rôzne vychytávky ako napríklad, bočné vrecká na mobil, peňaženku, či MP3 prehrávač.

Navyše bundy sú prispôsobené danej činnosti. Môžete nájsť bundy na lyžovanie a snowboard, na behanie, na voľne prechádzky atd. Bundy sú navyše moderné a s niektorými typmi sa bez výčitiek svedomia môžete ukázať v práci. Čo sa týka ceny bundy od Nike,  je rôzna.

Počítajte však s tým, že kvalitnú bundu od Nike nekúpite pod 50 eur. Využiť môžete samozrejme i predajne na internete, kde ponúkajú slušné zľavy.

Vložil Športovo-elegantné bundy | Štítek , , , | Zanechať komentár

Zimné topánky NIKE

Spoločnosť Nike vyrába už niekoľko rokov oblečenie, doplnky a obuv pre mužov, ženy i deti. Nike je doteraz obľúbenou značkou pretože výrobky poskytujú to čo zákazníkovi sľubujú. Navyše je oblečenie a obuv vyrobená z kvalitných látok a doplnená o skvelý dizajn.

Asi najfrekventovanejšie farby na oblečení sú hlavne biela, čierna a rúžová pre dámy. V týchto farebných odtieňov sú i topánky. U značky Nike nájdete rôzne typy zimných topánok. Napríklad šnurovacie, zapínacie alebo len našuchovačky. Líšia sa i hlavne v tom, že môžu byť kotníkové alebo môžu siahať až po kolená.

Dávajte si však pozor, pred nákupom sa poriadne pozrite na topánku, správna zimná topánka by nemala mať na vrchnej strane topánky bodky a to hlavne z toho dôvodu, že keď sneží alebo je zo snehu čľapkanica cez tieto dierky sa vám dostane sneh do topánky. Preto radšej volte celkové topánky, ktoré sú bez veľkých šnurovačiek a dierok na špičke nohy.

Topánky sú síce teplé, ale tento druh sa hodí skôr počas chladných jesenných a jarných dní. Na toto počasie sú tieto topánky ideálne, na zimu sú lepšie nasúvacie topánky alebo topánky na zips. Okrem toho si z obchodu môžete zvoliť medzi elegantným alebo športovým štýlom.

Elegantné topánky sú zvyčajne čiernej farby ozvláštnené moderným štýlom, kdežto športové topánky sú skôr farebnejšieho charakteru a dizajnu. Všetky zaujímavé modely môžete nájsť v kamenných alebo na  internetových obchodoch.

Vložil Lacné oblečenie | Štítek , , | Zanechať komentár

Zimné kabáty Makyta

Makyta je naša najznámejšia módna značka, ktorá sa neuchytila len u nás, ale i v zahraničí. Pôvodne značka pochádza z Púchova, dnes už nájdeme pobočky v každom väčšom meste. Púchovská Makyta  dodáva odevy pre známe zahraničné značky ako sú Armani, Prada, Versace, Valentino, Byblos či Max Maru. Export tvorí až 80% celej produkcie.

Kedysi bola Makyta známa ako predajňa oblečenia pre staršie dámy, dnes si tu  môžu nájsť svoj model i mladšie. Jediné čo si Makyta odniesla so sebou i do tejto doby je kúsok konzervatívnosti.   V Makyte nájdete kabáty, plášte, paletá, večerné šaty, púzdrové šaty, sukne, kostýmy, košele a mnoho ďalších.

Makyta dodnes tvorí veľkú časť moderného priemyslu presvedčiť sa o tom môžete i na módnej prehliadke, ktorá je prezentovaná na Slovensku. Momentálne sa Makyta zamerala na štýl baby doll z 50. a 60. rokov. Tento štýl je možné vidieť hlavne na kabátoch a plášťoch.

Zmenšené fazónky a krinolíny v dolnej časti kabátov posilňovali pocit výlučnej ženskosti. Rafinovane jednoduché línie, dávali dôraz na siluetu v pásovej oblasti. Na kabátoch sa môžu striedať veľkorysé hladké plochy v sprievode kovových akcentov.

Makyta najčastejšie využíva farby ako sú čierna, biela, ťavia a smotanovej, občas môžete naraziť na model s kombináciami viacerých farieb. Kabáty od Makyty vyzerajú luxusne vďaka luxusným kožušinám.

Vložil Elegantné bundy | Štítek , , | Zanechať komentár